معاونت پژوهش
۱۳۹۶/۱/۵
|
خبر
راهيابي نشريات دانشجويي دانشگاه خواجه نصير به مرحله دوم جشنواره تيتر 10
برگزاري دهمين دوره «جشنواره رسانه و نشريات دانشجويي» كشور 29 آبان 95 كليد خورد

به گزارش روابط عمومى جشنواره ، دستورالعمل برگزاري «دهمين دوره جشنواره رسانه و نشريات دانشجويي» با عنوان « تيتر 10» و با شعار « مسئووليت اجتماعي دانشگاه، نقادي منصفانه و آزادانه» توسط دكتر محمدرضا فراهاني معاون فرهنگي و دانشجويي وزارت بهداشت به دانشگاه‌هاي علوم پزشكي كشور ابلاغ شد.


دهمين دوره «جشنواره رسانه و نشريات دانشجويي دانشگاه‌هاي سراسر كشور» در سه بخش اصلي شامل «آثار برگزيده» ، « نشريات برگزيده» و «فضاي مجازي» و همچنين شامل «دو بخش ويژه و نويسندگان برتر» برگزار مي شود.

از مهمترين تغييرات اين جشنواره نسبت به ادوار گذشته، اضافه شدن بخش « فضاي مجازي » به اين جشنواره است كه به نظر مي‌رسد به دليل اهميت فعاليت‌هاي رسانه‌اي و مطبوعات در فضاي مجازي اين بخش براي اولين بار به جشنواره نشريات دانشجويي اضافه شده است.
در اين دوره 243 اثر از نشريات دانشجويي دانشگاه صنعتي خواجه نصيرالدين طوسي  در بخش هاي مختلف علمي،فرهنگي،ادبي و سياسي شركت نمودند كه از اين ميان  17 اثر از نشريات نثر نصير،كاف،اكسير،الفبا،دريچه و خرد به مرحله ي دوم راه يافتند كه اميد است در اين مرحله نيز به موفقيت دست يابند. لازم به ذكر است كه اين اولين بار است كه نشريات دانشجويي دانشگاهمان اين گونه فعال در جشنواره نشريات دانشجويي مشاركت مي نمايند. در دوره ي هفتم اين جشنواره ،نشريه كانون موسيقي دانشگاه به نام "ضرب آزاد" به عنوان نشريه ي برگزيده ي هنري انتخاب شد و از آن دوره تا به اكنون ركود محسوسي در فعاليت نشريات به وجود آمد اما در اين دوره بارقه هاي خوبي از اميد را مي توان در عملكرد نشرياتمان مشاهده نمود 
مرحله نهايي اين جشنواره توسط معاونت فرهنگي و دانشجويي وزارت بهداشت برگزار مي‌شود
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
15
راهيابي نشريات دانشجويي دانشگاه خواجه نصير به مرحله دوم جشنواره تيتر 10
1395/12/16
.کلیه حقوق این وب سایت متعلق به دانشگاه خواجه نصیرالدین طوسی می باشد |k. n. toosi univesity of technology.