كانون قرآن و عترت

باسمه ای تعالی و بذکر ولیه الاعظم

 

إنَّ هذا القُرآنَ یَهدی لِلَتّی هِیَ أقوَم

همانا این قرآن به آنچه استوارتر و پایدار تر است هدایت می کند.

 

کانون قرآن و عترت دانشگاه خواجه نصیر الدین طوسی خود را موظف می داند نا در مسیر انس بیشتر  شما دانشجویان عزیز با قرآن و آشنایی تان با مفاهیم قرآنی تلاش کند. در این راستا کانون قرآن و عترت در موارد زیر فعالیت می کند:

-         همکاری با معاونت فرهنگی دانشگاه در برگزاری مسابقات قرآن که هر ساله مرحله ی اول آن در دانشگاه ها برگزار می گردد. (مرحله ی دوم در سطح استان و مرحله ی سوم در سطح کشور است.)

-         همکاری در برگزاری تعقیبات و قرائت قرآن بعد از نماز های جماعت در دانشکده ها

-         توزیع دو ماه نامه ی راه قرآن (که از طرف وزارت علوم چاپ و نشر می گردد) میان دانشکده ها به منظور مطالعه ی شما دانشجویان عزیز

-         انتشار گاه نامه هایی با محتوای معارف قرآنی و اهل بیت (علیهم السلام) که مطالب آن توسط شما دانشجویان عزیز تهیه می گردد.

-         برگزاری کرسی تلاوت در ساعات فرهنگی دانشگاه برای بهره مندی شما دانشجویان عزیز از قرائت قرآن

دفتر کانون قرآن و عترت در دانشکده ی برق واقع است. در عین حال اطلاع رسانی فعالیت های کانون قرآن و عترت از طریق تابلو های مجاز در دانشکده ها صورت می گیرد. لذا برای پیگیری و شرکت در این فعالیت ها می توانید به تابلو های مربوطه در دانشکده ی خودتان مراجعه کنید.

انتخابات کانون قرآن و عترت هر ساله در اوایل آذرماه برگزار می گردد و تمامی شما دانشجویان عزیز، حق شرکت در این انتخابات را دارید. اعضای مرکزی این کانون از بین دانشجویان داوطلب انتخاب می گردد و دبیر را اعضای مرکزی کانون از بین خودشان انتخاب می کنند.

تمامی شما دانشجویان عزیز می توانید از طریق فرم های عضویتی که در مراسم استقبال از دانشجویان جدید الورود و هفته ی فرهنگی (هفته ی اول اسفند ماه) توزیع می گردد، عضو و همکار کانون قرآن و عترت شوید و در زمینه هایی که علاقه دارید، این کانون را یاری فرمایید.

مایه ی مباهات ماست که شما را در راه ترویج معارف قرآنی، یار و همراه خود ببینیم.

إن شاء الله در سایه ی عنایات امام زمان (عجل الله تعالی فرجه الشریف) موفق و پیروز باشید.

یا علی

تاریخ به روز رسانی:
1399/12/06
تعداد بازدید:
11819
دانشگاه خواجه نصیر الدین طوسی
دانشگاه صنعتي خواجه نصير الدين طوسي
تهران، ميرداماد غربي، پلاك 470
تلفن: 88882991 كد پستي: 1969764499
كليه حقوق اين وب سايت متعلق به دانشگاه خواجه نصير الدين طوسي ميباشد.